TOWARZYSKIE ZAWODY RZUTOWE „PUCHAR ZIEMI BŁOŃSKIEJ”  BŁONIE 19.04.2015R

W dniu 19 kwietnia 2015r na boisku sportowym przy LKS OLYMP w Błoniu  rozegrane zostały zawody wędkarskie w dyscyplinie rzutowej o Puchar Ziemi Błońskiej pod patronatem Starosty Powiatu warszawskiego- zachodniego Jana Żychlińskiego.

Tegoroczne Zawody Rzutowe o Puchar Ziemi Błońskiej są kontynuacją ubiegłorocznej inicjatywy Zarządu Koła PZW w Błoniu skierowanej do dzieci i młodzież, jednak w tym roku rozegrano ze względu na rozpoczynający się sezon na dworze. Zawody te były kolejnym dużym wyzwaniem organizacyjnym, gdyż zawody w konkurencjach rzutowych rozgrywane są wg bardzo precyzyjnie określonych zasad i nakładają na organizatora zawodów obowiązek odpowiedniego przygotowania  rzutni oraz zapewnienia obsady sędziowskiej do każdej z rozgrywanych konkurencji. Z tych obowiązków Organizator wywiązał się znakomicie i zawodnicy mogli startować zgodnie z międzynarodowymi standardami obowiązującymi w tej dyscyplinie.

A wysiłek włożony w organizację tych zawodów nie poszedł na marne – otwarta formuła tych zawodów i brak opłat startowych sprawiły, że z zaproszenia skorzystało 19 zawodników, a byli wśród nich - poza zawodnikami Szkółki Ekologiczno- Wędkarskiej DZIEWIĄTKA, zawodnicy reprezentujący  Kobyłkę, Tłuszcz i Poznań.

Wysoki poziom sportowy  tych zawodów gwarantował udział czterech członków kadry narodowej w dyscyplinie rzutowej oraz dwóch ubiegłorocznych rzutowych Mistrzów Polski. Zawody rozegrane zostały Zgodnie z Regulaminem Zawodów w Wędkarstwie Rzutowym w trójboju spinningowym, z uwzględnieniem kategorii wiekowych uczestników. Sędzią głównym zawodów był kol. Wacław Tlaga a sędzią sekretarzem był kol. Władysław Michalski.

Czytaj całość


Ogłoszenie - Zawody

W dniu 1.05.2015r. odbędą się Spinningowe Mistrzostwa Koła nr 9 w Błoniu. Zawody dwu turowe  odbędą się na wodach  „NOWA - BABSKA ’’ i „CZARNA - POŁĄCZONE”. Na zawodach obowiązują główki i kotwiczki bez zadziorów (mogą być spiłowane). Zawodnik musi  też mieć siatkę do chwilowego przetrzymywania ryb. Zbiórka zawodników o godzinie 6.00 Wody zostają zamknięte przed zawodami tj. od piątku 1.05.2015r.  do zakończenia zawodów. Zapraszamy wszystkich spinningistów z Koła nr9 do wzięcia udziału w zawodach.


Ogłoszenie-Zawody

W dniu 26.04.2015r. odbędą się  Towarzyskie Zawody Spławikowe o Puchar Zarządu Koła Nr9 w Błoniu. Zawody jednoturowe czterogodzinne odbędą się na wodzie ”Babska - Nowa”, rezerwowa „ Czarna - Połączone”. Na zawodach obowiązuje wymiar siatek o dł. 200cm.!!! Zbiórka zawodników o godzinie 6.00, zawody dla członków Koła nr9. Woda zostaje zamknięta przed zawodami tj. od niedzieli 26.04.2015r. od godz. 00.00 do  zakończenia zawodów!


TOWARZYSKIE ZAWODY SPŁAWIKOWE „WIOSNA 2015”

W dniu 12.04.2015r. na wodzie „Nowa - Babska” odbyły się Towarzyskie Zawody Spławikowe „WIOSNA 2015’’ zaliczane do GPX Koła. Zawody odbyły się w jednej 4 godzinnej turze. Pomimo wczesnej pory w niedzielę, na starcie zjawiło się 45 zawodników. Zawody rozpoczęły się o godz. 9.00.

Czytaj całośćNastępna strona >


Odwiedziło nas gości.