Zapraszamy do obejrzenia filmów z różnych zawodów wędkarskich które odbyły się w Błoniu.


Ogłoszenie-Zawody

W dniu 28.09.2014r. odbędą się towarzyskie zawody spławikowe o Puchar Prezesa Koła nr 9 w Błoniu. Zawody jednoturowe czterogodzinne odbędą się na wodzie „ Babska – Nowa”. Na zawodach obowiązuje wymiar siatek o dł. 200cm.!!!

Zbiórka zawodników o godzinie 6.30.

Woda zostaje zamknięta przed zawodami tj. od niedzieli 28.09.2014r. do zakończenia zawodów!

Zawody dla członków Koła nr9 w Błoniu.


Ogłoszenie-Zawody

W dniu 30.08.2014r. odbędą się Towarzyskie Zawody Spławikowe Młodzieży Kół Strefy Zachodniej. Zawody jednoturowe czterogodzinne odbędą się na wodzie ”Babska - Nowa”.

Zbiórka zawodników o godzinie 7.00, zawody zamknięte.

Woda zostaje zamknięta przed zawodami tj. od soboty 30.08.2014r. od godz. 00.00 do zakończenia zawodów!


ŁUKASZ SIEROCIŃSKI DRUŻYNOWYM WICEMISTRZEM ŚWIATA  JUNIORÓW W WĘDKARSTWIE RZUTOWYM

W zakończonych MŚJ w Wędkarstwie Rzutowym w KASSEL nasi młodzi zawodnicy zdobyli rekordową ilość, aż 15 medali.  W drużynie juniorów znalazł się nasz zawodnik Łukasz Sierociński, który zdobył indywidualnie złoto w konkurencji odległość spinningowa , srebro w konkurencji skish muchowy i brąz w konkurencji odległość muchowa. Drużyna w której składzie był Łukasz zajęła bardzo dobre drugie miejsce. Z całą pewnością MŚJ 2014 należy uznać za bardzo udane o czym świadczy  15 medali (w tym dwa indywidualne tytuły mistrzów świata-jeden Łukasza), co jest rekordowym osiągnięciem polskiego castingu i najlepszym na Mazowszu. Gratulujemy wszystkim reprezentantom !!!


BARTOSZ KRZYŻAK DRUŻYNOWYM WICEMISTRZEM ŚWIATA U14 !!!

Takie oto doskonałe informacje dotarły do nas podczas minionego weekendu z holenderskiego Assen, gdzie rozgrywane były Młodzieżowe Mistrzostwa Świata w Wędkarstwie Spławikowym.

Wszystkie nasze ekipy (U14, U18 i U23) wróciły do kraju z medalami!!! To niewątpliwie ogromny sukces młodych zawodników i całego sztabu, oraz oczywiście rodziców, którzy często musieli wyłożyć na ten wyjazd z własnej kieszeni!!

Reprezentacja U23 wywalczyła historyczne złoto, a Maciej Białdyga zdobył indywidualnie brązowy medal. Juniorzy U18 wracają do domu z brązowym medalem. Nas niewątpliwie cieszy srebro kadetów U14. W tej kadrze znalazł się nasz Bartek Krzyżak, który do Błonia przywiózł Srebrny Medal Mistrzostw Świata!!!

Gratulujemy Wszystkim naszym medalistom.

Szczegółowe składy i wyniki: http://www.sportvisserijnederland.nl/sportvissers/actueel/5824/uitslagen_tweede_dag_wk_juegd_2014.html


Następna strona >


Odwiedziło nas gości.