TOWARZYSKIE ZAWODY SPŁAWIKOWE O PUCHAR PREZESA KOŁA

W dniu 28.09.2014r. na wodzie „Nowa - Babska” odbyły się Towarzyskie Zawody Spławikowe o Puchar Prezesa. Zawody odbyły się w jednej 4 godzinnej turze. Pomimo wczesnej pory w niedzielę, na starcie zjawiło się 38 zawodników. Zawodnicy zostali podzieleni na 4 sektory seniorskie i jeden sektor juniorski. Rywalizacja rozpoczęła się o godz. 9.00.

Zawody po 4 godzinnym zmaganiu wygrał kol. Piotr Bartczak, kolejne miejsca zajęli: 2. kol. Marek Kwak, 3. kol. Bartek Krzyżak, 4. Kol. Sebastian Góźdź, 5. kol. Piotr Krupiński, 6. kol. Jakub Pamięta. Natomiast w sektorze juniorów wygrał kol. Mikołaj Greń, przed kol. Zuzią Użlis i kol. Marcinem Siemiątkowskim. Puchar, nagrody niespodzianki oraz dyplomy zwycięzcom wręczył Prezes Koła.

Czytaj całość


Ogłoszenie-Zawody

W dniu 05.10.2014r. odbędą się towarzyskie zawody spławikowe o Puchar Burmistrza Błonia. Zawody jednoturowe czterogodzinne odbędą się na wodzie „ Babska – Nowa”. Na zawodach obowiązuje wymiar siatek o dł. 200cm.!!!

Zbiórka zawodników o godzinie 6.30.

Woda zostaje zamknięta przed zawodami tj. od niedzieli 05.10.2014r. do zakończenia zawodów!

Zawody dla członków Koła nr9 w Błoniu.


SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA SZKÓŁEK OKRĘGU MAZOWIECKIEGO PZW

W dniu 14 września 2014 Błońska Szkółka Ekologiczno - Wędkarska „DZIEWIĄTKA” wystartowała w Spławikowych Mistrzostwach Szkółek Wędkarskich Okręgu Mazowieckiego. Zawody spławikowe zostały rozegrane na zalewie w Makowie Mazowieckim, w jednej trzy godzinnej turze, zgodnie z zasadami sportu wędkarskiego w trzech sektorach: sektor A - zawodnicy do lat 12, sektor B - zawodnicy do lat 14, sektor C - zawodnicy do lat 16. Wzięło w nich udział 5 naszych adeptów: Zuzanna Użlis (kat. do 12 lat), Magdalena Jasińska (kat. do 16 lat), Bartek Krzyżak(kat. do 14 lat), Marcin Siemiątkowski (kat. do 14 lat), Kuba Pamięta (kat. do 16 lat).

Dzięki staraniom Prezesa Cezarego Wieczorka oraz uprzejmości władz miasta, cała drużyna wraz z opiekunami - instruktorami, była współfinansowana przez Urząd za co dziękujemy!. To znaczne ułatwienie dla nas i możliwość lepszej organizacji. Mieliśmy w końcu doskonałą okazję, aby godnie reprezentować nasze koło i miasto, pośród wielu drużyn z Okręgu(startowało 20 drużyn).

Czytaj całość


Zapraszamy do obejrzenia filmów z różnych zawodów wędkarskich które odbyły się w Błoniu.


Ogłoszenie-Zawody

W dniu 28.09.2014r. odbędą się towarzyskie zawody spławikowe o Puchar Prezesa Koła nr 9 w Błoniu. Zawody jednoturowe czterogodzinne odbędą się na wodzie „ Babska – Nowa”. Na zawodach obowiązuje wymiar siatek o dł. 200cm.!!!

Zbiórka zawodników o godzinie 6.30.

Woda zostaje zamknięta przed zawodami tj. od niedzieli 28.09.2014r. do zakończenia zawodów!

Zawody dla członków Koła nr9 w Błoniu.


Następna strona >


Odwiedziło nas gości.