TOWARZYSKIE ZAWODY SPŁAWIKOWE O PUCHAR MIASTA BŁONIA

W dniu 07.06.2015r. na wodzie „Czarna”, odbyły się Towarzyskie Zawody Spławikowe zorganizowane z okazji XVII Dni Błonia. Zawody odbyły się w jednej 4 godzinnej turze. Pomimo wczesnej pory w niedzielę, na starcie zjawiło się 36 zawodników.Sygnał do rozpoczęcia zawodów o godz. 7.00 dał kol. Daniel Olczak.

Czytaj całość


Ogłoszenie-Zawody

W dniu 20.06.2015r. odbędą się towarzyskie zawody spławikowe o Puchar Prezesa LGD Między Wisłą a Kampinosem. Zawody jednoturowe czterogodzinne odbędą się na wodzie „Babska – Nowa”, rezerwowa „Czarna – Połączone”. Na zawodach obowiązuje wymiar siatek dł. 200cm.!!! Zbiórka zawodników o godzinie 6.00.

Woda zostaje zamknięta przed zawodami tj. od soboty 20.06.2015r. do zakończenia zawodów!

Zawody dla członków Koła nr9 w Błoniu.TOWARZYSKIE ZAWODY SPŁAWIKOWE O PUCHAR ZARZĄDU KOŁA

W dniu 26.04.2015r. na wodzie „Nowa - Babska” odbyły się Towarzyskie Zawody Spławikowe o Puchar Zarządu. Zawody odbyły się w jednej 4 godzinnej turze. Pomimo wczesnej pory w niedzielę, na starcie zjawiło się 36 zawodników. Zawody rozpoczęły się o godz. 8.00.

Rywalizację po 4 godzinnym wędkowaniu wygrał kol. Marek Stachurski, kolejne miejsca zajęli: 2. kol. Marcin Makarewicz, 3. kol. Paweł Kowalski, 4. kol. Paweł Łukasik, 5. kol. Paweł Sobolewski, 6. kol. Bartłomiej Natkański. Sędzią głównym zawodów był kol. Tomasz Kruciński. Puchary oraz dyplomy zwycięzcom wręczył wice prezes koła.

Czytaj całość


TOWARZYSKIE ZAWODY RZUTOWE „PUCHAR ZIEMI BŁOŃSKIEJ”  BŁONIE 19.04.2015R

W dniu 19 kwietnia 2015r na boisku sportowym przy LKS OLYMP w Błoniu  rozegrane zostały zawody wędkarskie w dyscyplinie rzutowej o Puchar Ziemi Błońskiej pod patronatem Starosty Powiatu warszawskiego- zachodniego Jana Żychlińskiego.

Tegoroczne Zawody Rzutowe o Puchar Ziemi Błońskiej są kontynuacją ubiegłorocznej inicjatywy Zarządu Koła PZW w Błoniu skierowanej do dzieci i młodzież, jednak w tym roku rozegrano ze względu na rozpoczynający się sezon na dworze. Zawody te były kolejnym dużym wyzwaniem organizacyjnym, gdyż zawody w konkurencjach rzutowych rozgrywane są wg bardzo precyzyjnie określonych zasad i nakładają na organizatora zawodów obowiązek odpowiedniego przygotowania  rzutni oraz zapewnienia obsady sędziowskiej do każdej z rozgrywanych konkurencji. Z tych obowiązków Organizator wywiązał się znakomicie i zawodnicy mogli startować zgodnie z międzynarodowymi standardami obowiązującymi w tej dyscyplinie.

A wysiłek włożony w organizację tych zawodów nie poszedł na marne – otwarta formuła tych zawodów i brak opłat startowych sprawiły, że z zaproszenia skorzystało 19 zawodników, a byli wśród nich - poza zawodnikami Szkółki Ekologiczno- Wędkarskiej DZIEWIĄTKA, zawodnicy reprezentujący  Kobyłkę, Tłuszcz i Poznań.

Wysoki poziom sportowy  tych zawodów gwarantował udział czterech członków kadry narodowej w dyscyplinie rzutowej oraz dwóch ubiegłorocznych rzutowych Mistrzów Polski. Zawody rozegrane zostały Zgodnie z Regulaminem Zawodów w Wędkarstwie Rzutowym w trójboju spinningowym, z uwzględnieniem kategorii wiekowych uczestników. Sędzią głównym zawodów był kol. Wacław Tlaga a sędzią sekretarzem był kol. Władysław Michalski.

Czytaj całość


Następna strona >


Odwiedziło nas gości.