Podlodowe Mistrzostwa Koła Nr 9 w Błoniu

W niedzielę 10 stycznia odbyły się PODLODOWE MISTRZOSTWA KOŁA NR 9 w BŁONIU  na błońskich gliniankach. Mimo zimna  w zawodach wzięło udział 21 zawodników. Tak duża frekwencja spowodowana była chyba brakiem zawodów w ubiegłym roku, ze względu na łagodną zimę.

W tym dniu  ryby współpracowały z wędkarzami i złowiono w sumie ponad 4 kilo płoci. Zawody trwały 2 tury po 2 godz.  Sędzią głównym był kol. Daniel Olczak, który wyłonił zwycięzcę. Mistrzem Koła i puchar po 4 godzinnym zmaganiu wygrał kol. Marcin Newczyński, kolejne miejsca zajęli: 2. kol. Bogdan Recielski, 3. kol. Marcin Sobczak, 4. kol. Piotr Krzyżak, 5. kol. Maciej Kowalski, 6. kol. Marcin Olczak.

Zwycięzcom gratulujemy! Zawodnicy od 1. do 3. miejsca otrzymali pamiątkowe puchary. Dziękuję kolegom organizatorom za dopięcie na „ostatni guzik” całych zawodów  a uczestnikom za wspólnie spędzoną  niedzielę. Po zawodach udaliśmy się na wspólne pieczenie kiełbasek nad ogniskiem, które tego dnia smakowały wyjątkowo.

Zapraszamy do udziału w kolejnych zawodach organizowanych przez Zarząd Koła Nr 9 w Błoniu w 2016 roku.

http://moczykije.net/2016/01/12/podlodowe-mistrzostwa-kola-a-d-2016-blonie/

Czytaj całość


Ogłoszenie-Zawody

W dniu 10.01.2016 roku, odbędą się Podlodowe Mistrzostwa Koła. Zawody odbędą się na wodzie „Nowa – Babska”, rezerwowa woda  „Czarna - Połączone”. Wody zostają zamknięte na 24 godziny przed zawodami.

Zbiórka zawodników o godzinie 8.00.


Ogłoszenie - Znaki

SKARBNIK KOŁA NR 9 PRZYJMUJE WE WTORKI I CZWARTKI W GODZ. 17 – 19 W SIEDZIBIE KOŁA: BŁONIE UL. NOWA 1

DLA WYGODY WĘDKARZY SKŁADKI MOŻNA DODATKOWO OPŁACAĆ W SKLEPIE WĘDKARSKIM „SZUWAREK” UL. SIENKIEWICZA 5 W BŁONIU.

ZAPRASZAMY PO ZNAKI I ZEZWOLENIA NA 2016 ROK!!!Halowe Zawody rzutowe im. Jardy Grosmana Bohumin 12.12.2015r.

Zawodnicy Koła nr9 w Błoniu PZW odnieśli pierwsze w tym sezonie sukcesy podczas rozgrywanych Międzynarodowych halowych zawodów w Czechach.

W swoich konkurencjach wiekowych Patryk i Michał Sapigórscy zajęli odpowiednio I i II miejsca. Bardzo dobrze spisała się nasza juniorka , która zajęła wysokie III miejsce. Skład naszej drużyny to Michał Sapigórski, Patryk Sapigórski oraz Magdalena Jasińska, którzy dzielnie rywalizowali z seniorami. Patryk Sapigórski zrobił 2 wynik zawodów, przegrywając  z reprezentantem kadry narodowej  seniorów Czech o 2 punkty!

Były to udane zawody dla naszych zawodników, a wspaniałe nagrody dla najlepszych będą bardzo miłym wspomnieniem.

Czytaj całość


Następna strona >


Odwiedziło nas gości.